تبلیغات
از تهران تا برکلی - لعنت

خاطرات یک شریفی از زندگی و شریف و پروسه اپلای

لعنت

نویسنده :پری
تاریخ:سه شنبه 14 دی 1395-06:30 ب.ظ

کلا تو زندگیم یه بار نفرین کردم و این بار دوممه.خدا لعنت کنه استاد تزی رو که میتونه ریکام بنویسه و نمی نویسه، خدا لعنت کنه کسی رو اوکی بهت بده و تو اسمشو تو همه دانشگاهات ذکر کنی ولی بعدش  بگه کلا یه ریکام میدم و همون یکی رو هم نده. امیدوارم به خاک سیاه بشینه کسی که میتونه کار یکی رو راه بندازه و نمی ندازه. خدا لعنت کنه استادی رو که درک نمی کنه که تا وقتی، استاد تز هست، هیچ دانشجویی نمیره از استادای درسش ریکام بگیره و اصلا اگه بره هم اونا نمیدن و میگن برو از استاد تزت بگیر و راست هم میگن. خدا لعنت کنه کسی رو که نمیفهمه حداقل 700 هزار تومن هزینه ارسال نمرات و ارسال  مدارک   واپلیکیشن فی برای هر دانشگاه خیلی زیاده و نمیشه اینطوری با زندگی و پول و زمان و آینده آدما بازی کرد، اونم وقتی که شدیدا بهت نیاز دارن.
(تمامی این لعنت ها متوجه استاد تز کارشناسی می باشد. از فرشتگان الهی خواهشمند است از فرستادن این لعن و نفرین ها به استاد تز ارشد خودداری نمایید چون او ماه است، ماه.)

خیلی داغونم. تا وقتی موفقیتم به خودم ربط داره نمی برم ولی وقتی موفقیتم در گرو همکاری یه ابله دیگه باشه اوضاع به هم میریزه.


نوع مطلب : اپلای 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()